UWAGA!!! STYPENDIA 2019/2020!!!!

Z uwagi na wejście nowych przepisów dotyczących pomocy materialnej dla studentów od dnia 01 października 2019 r. informujemy, że pod koniec września zostaną zamieszczone na stronie nowy regulamin przyznawania pomocy materialnej studentom i nowe wzory wniosków.

Termin składania wniosków o stypendia  na rok 2019/2020 – do 20 października 2019 r.

Wnioski należy składać w dziekanacie  od wtorku do piątku w godz. 10:00 -16:00.

W sprawach stypendialnych prosimy o kontakt mailowy:

Najlepsi studenci Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego mogą ubiegać się o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia. Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Oprócz powyższego Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego oferuje najlepszym i najbardziej potrzebującym studentom szeroko rozwinięty Uczelniany system stypendialny

Dokumenty związane ze stypendiami

Regulamin pomocy materialnej:

Regulamin pomocy materialnej dla studentów Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego

Dokumenty związane ze stypendiami socjalnymi:

Zał. nr 1 Wniosek o przyznanie stypendium socjalnego
Zał. nr 1a Wzór zaświadczenia z US o dochodach
Zał. nr 1b Wzór zaświadczenia z US o dochodach zryczałtowanego podatku
Zał. nr 1c Oświadczenie o dochodach nieopodatkowanych
Zał. nr 1d Oświadczenie o nie prowadzeniu wspólnego gospodarstwa (tylko przy samodzielności finansowej)
Zał. nr 1e Oświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego (w przypadku posiadania więcej niż jednego gospodarstwa- należy zsumować hektary przeliczeniowe)
Zał. nr 1f Wzór zaświadczenia o uczęszczaniu do szkoły/szkoły wyższej
Zał. nr 1g Oświadczenie dotyczące sytuacji materialnej
Zał. nr 1h Wniosek o ponowne przeliczenie dochodu

Dokumenty związane ze stypendiami specjalnymi dla osób niepełnosprawnych:

Zał. nr 2 Wniosek o przyznanie stypendium dla niepełnosprawnych

Dokumenty związane ze stypendiami rektora:

Zał. nr 3 Wniosek o przyznanie stypendium rektora

Dokumenty związane ze stypendiami rektora:

Zał. nr 4 Wniosek o przyznanie zapomogi

Największe europejskie przedsięwzięcie badawcze dotyczące życia studentów – EUROSTUDENT. Dołącz!

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki.

Ankieta zajmuje ok. 15 minut i jest dostępna do końca czerwca.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami!

KLIK! https://pbs.pl/eurostudent

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.